Zakończył się konkurs plastyczno-literacki pod hasłem „Skąd się biorą produkty ekologiczne”.
Zakończył się konkurs plastyczno-literacki pod hasłem „Skąd się biorą produkty ekologiczne”.
Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce – Alicja Hermel (grupa II)
II miejsce – Zuzanna Kowalczyk (grupa I)
III miejsce – Zofia Majewska (grupa II)
Wyróżnienia:
- Zlata Krylowa (grupa II)
- Stanisław Storożyński (grupa II)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości, zaangażowania oraz pięknie wykonanych prac. Dziękujemy również rodzicom za wsparcie dzieci w przygotowaniu konkursowych historyjek.
